Apie Blogą

Blogas „Teisė visiems“ yra sukurtas turint tikslą ne tik man dalintis su blogo skaitytojais per daugiametę teisinę praktiką sukauptomis teisinėmis žiniomis, bet ir suteikti savo skaitytojams ir sekėjams realios naudos, padėti jiems rasti atsakymus į klausimus, reikalaujančius teisinių žinių, duoti jiems patarimų, kaip teisingai ir teisėtai elgtis tam tikrose gyvenimiškose situacijose.

Taigi, šio blogo paskirtis – per skelbiamus straipsnius ir kitokios formos teisinę informaciją (komentarus, konsultacijas) padėti paprastiems, teisinių žinių ar teisinio pasirengimo neturintiems žmonėms, kasdieniniame gyvenime susiduriantiems su tam tikrais teisiniais klausimais ar patekusiems į tam tikras teisines situacijas, susiorientuoti, pasirinkti teisingą ir teisiškai tinkamą elgesio variantą. Šiame bloge paprasta, kiek galima mažiau oficialia kalba pateikiama teisinė informacija, susijusi su kasdieniniais gyvenimiškais įvykiais, kurios tam tikru laiku gali prireikti kiekvienam iš mūsų.

Norėčiau, kad teisė, su kuria bus supažindinami mano skaitytojai, taptų suprantama ir prieinama visiems ir kiekvienam.

Šio blogo vizija yra ne tik nesudėtinga kalba skaitytojų ratui pateikti teisinių žinių kasdieniniuose gyvenimiškuose įvykiuose, bet ir iš skaitytojų sulaukti atgalinio ryšio – komentarų, kurie galimai užmegs teisines diskusijas. Šiame bloge taip pat yra suteikta galimybė užduoti teisinius klausimus, į aktualiausius iš kurių bus atsakoma straipsnių forma.

Šiame bloge taip pat yra suteikiama galimybė pagal individualų susitarimą gauti individualias teisines konsultacijas.

Tikiuosi, skaitymas bus ne tik malonus, bet ir naudingas.

Malonaus skaitymo!