Apie mane

Esu Rita – šio blogo kūrėja ir jame talpinamų straipsnių autorė. Kaip jau turbūt supratote, „Teisė visiems“ yra teisinis blogas, kuriame yra talpinami straipsniai teisine tematika. Tad nesunku atspėti, kokia yra mano specialybė. Esu advokatė, turinti teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, ir jau dešimtus metus praktikuojanti teisę. Dirbti teisinį darbą pradėjau dar studijų laikais ir jį sėkmingai dirbu iki šiol. Teisinio darbo patirties įgijau notaro biure, keliose advokatų kontorose ir, galiausiai, prokuratūroje. Kiekvienoje savo darbo vietoje, dirbdama su skirtingais profesionaliais teisininkais, įgijau žinių tiek apie advokato, tiek ir prokuroro praktinio darbo specifiką, darbo organizavimą bei paskirstymą., gilinau įgytas teisines žinias ir jas realizavau praktikoje. Mano teisinio darbo specifika – teisinių dokumentų rengimas, konsultavimas, atstovavimas.

Darbas bei mano profesinė veikla, kurie man yra svarbūs ir kurie kartais reikalauja daug laiko ir didelių pastangų, visgi nėra vieninteliai mano užsiėmimai kasdieniniame gyvenime. Aš turiu su darbu niekaip nesusijusių pomėgių ir interesų, suteikiančių man atgaivą ir leidžiančių mano protui pailsėti. Visą gyvenimą sportas buvo mano hobis. Ilgus metus užsiiminėjau sportiniais šokiais, paskui mano aistra tapo vis labiau populiarėjanti Zumba, o šiuo metu esu susidomėjusi fitnesu, bei sveika mityba. Be viso šito auginu dukrytę ir kiek man išeina stengiuosi būti gera mama.

Taigi, veiklos mano gyvenime yra įvairios, pradedant teisiniu darbu, teisinių straipsnių rašymu bei konsultavimu ir baigiant sveikuolių keksiukų kepimu ir kvailiojimu burbulų baseine
Tikiuosi mano rengiami straipsniai Jus sudomins bei bus Jums naudingi.

Malonaus skaitymo!

Išsamesnė informacija apie mano profesinę veiklą yra prieinama mano LinkedIn paskyroje.