Paslaugos

Susidūrus su teisinių žinių reikalaujančiu klausimu ar įsivėlus į teisinį ginčą, dažnas neįsivaizduoja, į kurį teisininką ar advokatą kreiptis, ypač jei tokių paslaugų prireikia pirmą kartą.

Dažnai ieškomas toks teisininkas, kuris gali operatyviai įvertinti teisinę problemą bei pateikti jos sprendimo būdus nuotoliniu būdu, neišeinant iš namų ar darbo.

Pradėjus teisininko, o ypač advokato, paieškas, išgirstama, kad konsultacijos teikiamos tik atvykus į kontorą, tačiau neretai susiklosčiusi situacija reikalauja greito sprendimo bei skubių teisinių veiksmų. 

Kreipiantis į teisininką, gali būti neįsivaizduojama, ar bus reikalingas ilgalaikis teisinių paslaugų teikimas, procesinių dokumentų rengimas, ar užteks trumpos teisinės konsultacijos, išaiškinant, kaip veikti vienoje ar kitoje situacijoje, apsidraudžiant nuo galimų ginčų bei bylinėjimosi ateityje.

Mūsų paslauga, kurią teikia advokatas, yra sukurta, siekiant taupyti Jūsų brangų laiką, suteikiant teisinę konsultaciją per kaip įmanoma trumpesnį laiką nuotoliniu būdu. Gavę Jūsų klausimą, ne tik pakonsultuosime Jums patogiu būdu be tiesioginio kontakto, bet ir suteiksime preliminarų teisinės problemos/ginčo veiksmų planą, padėsime suprasti, kokios išlaidos laukia, kad galėtumėte tinkamai planuoti savo biudžetą.

Kaip žinia, teisinė sistema yra paini, ypač su teise nesusidūrusiajam, tad visada geriausią rinktis teisininką kuris turi patirties toje srityje kurį jums reikalinga. Mūsų profesionalūs teisininkai specializuojasi teisinių paslaugų teikime baudžiamosiose bylose bei ikiteisminiame tyrime, o įgyta teisinio darbo patirtis prokuratūroje leidžia į teisinę problemą pažvelgti ir iš „vidaus“, numatyti galimus veiksmus bei užbėgti įvykiams už akių. Teisines paslaugas teikiame ir administracinių nusižengimų bylose, atstovaujame santykiuose/ginčuose su valstybės institucijomis.

Nors prioritetą teikiame teisinėms paslaugoms viešojoje teisėje (baudžiamoji, administracinių nusižengimų ir administracinė), turime sukaupę nemažą atstovavimo klientams patirtį skyrybų, išlaikymo, šeimos, paveldėjimo, garbės ir orumo gynimo, skolų priteisimo, nuostolių atlyginimo bylose. Parašykite mums ir atsakysime, ar turime pakankamai patirties Jūsų teikiamu klausimu, kad galėtume Jums suteikti išsamią teisinę konsultaciją.

Mes atsakingai vertiname kiekvieną mums užduodamą teisinį klausimą, atsakant į kurį dažnai reikia atlikti teisės aktų, teismų praktikos analizę, todėl užuot konsultavę telefonu, pateikiame išsamią teisinę konsultaciją  raštu.

Rašydami klausimą, įsitikinkite, kad jis yra iš aukščiau pateiktų teisės sričių, kuriose konsultuojame arba pasiteiraukite ar konsultuojame nurodytoje srityje. Pateikdami klausimą, iš karto suteikite kuo daugiau faktų, kad galėtume įsigilinti į problemą, neprašydami papildomos informacijos.

Kiekvienas klausimas yra individualus bei reikalauja didesnio ar mažesnio įsigilinimo į problemą, susipažinimo su procesiniais dokumentais bei teisinės analizės, todėl teisinę konsultaciją suteiksime kaip galima greičiau, atsižvelgdami į klausimo sudėtingumą. Jums pageidaujant, pateiksime tolimesnių veiksmų planą bei preliminarų išlaidų paskaičiavimą.

Parašykite mums savo teisinę problemą per nurodytą kontaktų formą ir pirmąją konsultaciją susipažinimui suteiksime Jums visiškai nemokamai!

Lauksime Jūsų klausimų.

Kompiuteris ant stalo Teise visiems